Co to jest Escape Room

Escape Roomy inaczej pokoje zagadek to pełne tajemnic i przygód pokoje wyzwań, a zarazem propozycja dla osób poszukujących niecodziennej rozrywki i niezapomnianych wrażeń. Jeśli dreszczyk emocji Cię nakręca bardziej niż spokojny wieczór na kanapie oraz lubisz spędzać czas ze znajomymi escape room jest dla Ciebie! Pokoje zagadek to doskonały plan na spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, albo wyjście integracyjne z kolegami i koleżankami z pracy.

Głównym zadaniem ekip odwiedzających pokoje zagadek jest odnalezienie klucza lub rozwiązania, pozwalającego wydostać się z tematycznie przygotowanego pokoju. W każdym z pomieszczeń czeka Was full ekscytujących wyzwań, kreatywnych zadań i mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek do rozwiązania.

Zapraszamy!

bonappetit2

Escape Room Bon Appetit zaprasza!

Fabuła

Witajcie w Bon Appetit, najbardziej ekscentrycznej knajpie w mieście! Ramona Varovsky – właścicielka i szefowa kuchni już lata temu we Francji gdy uczyła się gotować dała się poznać jako kontrowersyjna kreatorka kulinarnych trendów. Dziś jej łódzka restauracja budzi skrajne emocje wśród klientów…

Wy Drodzy Gracze, trafiacie do samego serca restauracji – kuchni! To miało być Wasze wymarzone miejsce pracy, restauracja z renomą, świetne warunki… jednak czy wiecie wystarczająco dużo o Waszej szefowej? Czy pierwszy dzień w pracy „na kuchni” będzie dla Was obiecującym początkiem kulinarnej kariery? Czy Ramona nie ukrywa przypadkiem czegoś czego wolelibyście nie wiedzieć...?

Zasady

  • CZAS:75 minut
  • ILOŚĆ OSÓB:2 - 6
  • CENA:od 150 zł
  • POZIOM TRUDNOŚCI:średnio zaawansowani

Rezerwacja

apartament-2-1

Escape Room Apartament zaprasza!

Fabuła

Sypialnia pary Black & White lubujących się tylko w czerni i bieli. Ona zajmuje się aktorstwem, on jest iluzjonistą. Mimo że są przeciwieństwami to się przyciągają. Tak jak każde małżeństwo skrywają pewien sekret. Chodzą słuchy że dokonali brawurowego rabunku diamentów wartych 2 mln Euro, podobno mogą znajdować się gdzieś w ich sypialni. Wcielacie się w grupę detektywów, którzy mają godzinę na odnalezienie diamentów, w między czasie dowiecie się wiele na ich temat.  

Zasady

  • CZAS: 60 minut
  • ILOŚĆ OSÓB: 2 - 4
  • CENA: od 100 zł
  • POZIOM TRUDNOŚCI: początkujący / średnio zaawansowani

Rezerwacja

plansza_informacyjna_PFR_poziom

Subwencja została uzyskana na działalność rozrywkową firmy, tj. działalność parku rozrywki Portal Escape Games. Dzięki subwencji finansowej PFR udało się nie dopuścić, by nasze escape roomy upadły, chociaż łatwo nie było. Jak zapewne wiecie, mieściliśmy się przy Piłsudskiego 135, która to lokalizacja została sprzedana i w większości zburzona. Działał tam Alfa Laser paintball laserowy oraz Escape Room Portal Zagadek. W ofercie było 6 pokoi, 2 kolejne w budowie. Niestety wyprowadzka escape roomu to nie jest przeprowadzka mebli między mieszkaniami, ale udało się w nowym miejscu odbudować 2 pokoje zagadek, które funkcjonują do tej pory tj. BonAppetit oraz Apartament (pokój nad którym prace zostały przerwane z powodu wyprowadzki). Niestety niemożliwe było przeniesienie pozostałych pokoi, ze względu na charakter pomieszczenia, zabudowę, konstrukcję i kształt pomieszczeń... Też nad tym ubolewamy.