SEO

Dzięki współpracy z Grupą TENSE realizujemy profesjonalne usługi pozycjonowania SEO. Zespół specjalistów zajmie się nie tylko działaniami reklamowymi, ale i optymalizacją Twojej strony internetowej. Podpisując umowę, możesz liczyć m.in. na:

  • kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej,
  • opracowanie strategii i prowadzenie kampanii reklamowej PPC w Google AdWords,
  • przygotowanie wysokiej jakości contentu.

Pozycjonowanie stron internetowych

Zbudowanie i uruchomienie strony internetowej to za mało, aby była ona widoczna dla użytkowników i cieszyła się dużą popularnością. Niezbędne jest pozycjonowanie – to złożony i skomplikowany proces, którym mogą się zająć osoby z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Jego celem jest wyprowadzenie witryny na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Audyt SEO, optymalizacja strony, wybór fraz kluczowych, linkowanie czy tworzenie wysokiej jakości treści – dzięki tym, i wielu innym czynnościom, Twój serwis www szybko zyska na popularności.

Reklama PPC Google Ads

Tzw. linki sponsorowane to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. AdWords pozwalają na bardzo dokładne określenie grupy docelowej, do której kierowana będzie promocja. Co bardzo istotne, w tym modelu płacisz jedynie za efekty, a więc realne kliknięcia w reklamę (Pay Per Click). To najlepszy sposób na szybkie wypromowanie marki i zbudowanie jej pozytywnego wizerunku. Grupa TENSE zajmie się przygotowanie profesjonalnej strategii marketingowej, jej prowadzeniem oraz monitorowaniem.

Content marketing

Budowa pozytywnego wizerunku marki i wzrost świadomości o niej, a do tego docieranie do wielu nowych klientów – to tylko kilka z wielu korzyści, jakie gwarantuje poprawnie prowadzony content marketing. W ramach tej usługi Twoja strona internetowa zapełni się wysokiej jakości treścią przygotowaną zgodnie z zasadami SEO. To także m.in. prowadzenie bloga branżowego, kont na serwisach społecznościowych oraz publikacja artykułów na zewnętrznych portalach. Za przygotowanie contentu w Grupie TENSE odpowiedzialny jest zespół doświadczonych Copywriterów.

Zdecyduj się na kompleksowe usługi SEO

Chcesz dowiedzieć się więcej - napisz do nas